•  328
   1399/08/06 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل : رویداد استارت‌آپی هنر صنعت فرش دستباف برگزار می‌شود/ تقویت بخش بازاریابی واحدهای فناور و دانش‌بنیان
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از برگزاری رویداد استارت‌آپی هنر صنعت فرش دستباف با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، اسحاق رسولی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا با توجه به آغاز ترم تحصیلی ۹۹ -۰۰ در تشریح برنامه‌ها و اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: برنامه‌محوری و حرکت متوازن در ابعاد آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و فناوری سرلوحه فعالیت‌های این دانشگاه است.

  وی افزود: بهبود مستمر وضعیت  آموزش‌های الکترونیکی، راه‌اندازی دانشکده موضوعی صنایع خلاق به‌عنوان بخش آموزشی نوین و مکمل سرای نوآوری صنایع خلاق و فرهنگی -که واحدهای مختلف آن در حوزه بازی‌های الکترونیکی، انیمیشن، وب، نرم‌افزارهای تلفن همراه، واقعیت مجازی و علوم داده‌های بین‌المللی در دانشگاه ایجاد شده‌اند- در اولویت کاری دانشگاه هستند.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، راه‌اندازی دانشکده موضوعی علوم و فنون آب‌های گرم معدنی و در کنار آن شکل‌دادن سرای نوآوری گردشگری سلامت را از دیگر اولویت‌های کاری این دانشگاه در ترم جدید تحصیلی دانست که در راستای تحقق رهنمودهای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به  اردبیل و بر اساس نیازهای استان شکل خواهد گرفت.

  رسولی خاطرنشان کرد که رویداد استارت‌آپی هنر صنعت فرش دستباف با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره کل «صمت» اردبیل در راستای برنامه‌های عملیاتی پروژه ملی توسعه خوشه کسب و کار فرش دستباف اردبیل -که مجری آن دانشگاه با کارفرمایی شرکت شهرک‌های صنعتی است، برگزار می‌شود.

  تقویت بخش بازاریابی واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان

  به گفته وی، تقویت بخش بازاریابی واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان، تشکیل کارگروه مشورتی دانشجویی با محور دانشجویان ممتاز دانشگاه و دعوت و عضویت دانشجویان علاقه‌مند با مدیریت رئیس دانشگاه و تقویت و توسعه  فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در ترم تحصیلی جدید است.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل درباره جذب دانشجو در ترم جدید تحصیلی به خبرنگار آنا گفت: برای جذب دانشجو شعار «همراهی دانشگاه از آموزش تا اشتغال» در دستور کار است و همه همکاران و بخش‌های دانشگاه در زمینه اطلاع‌رسانی و مهیاکردن زمینه برای حضور دانشجویان جدید همت خوبی نشان داده‌اند.

  رسولی با بیان اینکه برنامه‌های پیش‌بینی شده واحد اردبیل تا حدود بالای ۹۰ درصد در حال تحقق هستند و در مقایسه با سال گذشته جذب بهتری داریم، اظهار کرد: با توجه به آموزش‌ها به‌صورت مجازی، بهبود وضعیت سامانه آموزش در تعامل با سازمان مرکزی، ارائه محتواهای آموزشی به شکل ترکیبی در سه شکل آفلاین، آنلاین و حضور محدود و تدوین و انتشار بسته‌های آموزشی در زمینه ارتقای دانش و توانمندی‌های یاددهی و یادگیری الکترونیکی ازجمله تصمیمات و برنامه‌های این دانشگاه برای جامعه هدف و دانشجویان است.

تازه ترین اخبار

fapjunk.com