•  288
   1399/06/21 بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در محکومیت اهانت به پیامبر اکرم (ص)
  بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در محکومیت اهانت به پیامبر اکرم (ص) بیانیه ای را صادر کرد که بشرح زیر می باشد:

  «اِنَّ اللّهَ وَ مَلائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَی النَّبی یا اَیُّهاَ الَّذینَ آمَنوُا صَلُّوا عَلَیْهِ وَ سَلِّموُا تَسْلیماً»
  »خداوند و فرشتگانش بر پیامبر درود می‌فرستند، ای کسانی که ایمان آورده‌اید! بر او درود بفرستید و سلام گویید و تسلیم فرمانش باشید «


   ساحت مقدس پیامبر صلح و عدالت و حمایت تلویحی دولت های اروپایی از این ماجرا به بهانه حمایت از آزادی بیان، حادثه تلخ بزرگی است که نمی‌توان آن را تنها در حد یک حرکت جاهلانه از سوی چند عنصر مزدور به حساب آورد.
  قلم‌ های زهرآگین، زبان‌های دشنام‌دهنده و حرکت های اختلاف افکن که در کشورهای غربی طی سال های گذشته بارها مشاهده شده است، بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه دار و آزرده ساخت و حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت دارد.

  اسلام دین آزادی و معنویت و قرآن کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاستهای پلید اسلام‌ستیزی مقابله کنند.

  بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با محکومیت این اقدامات جاهلانه و تحریک آمیز، اعلام می دارد کسانی که از این تندروی‌ها حمایت می‌کنند، مسئول کامل سیاست‌ها و اقدامات کینه‌توزانه علیه مسلمانان هستند.

  امید است با پیگیری های مجدانه وزارت امور خارجه در اعتراض رسمی به دولتهای حامی، شاهد توقف این اقدامات و برخورد با عاملان و مسببان این جسارت باشیم.

تازه ترین اخبار

fapjunk.com