•  437
   1399/01/26 اطلاعیه معاونت آموزشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها
  معاونت آموزشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها اطلاعیه ای را در خصوص مقابله با سودجویی برخی افراد در صفحات مجازی ، صادر کرده است که به شرح زیر می باشد:

  به اطلاع اساتید ومدیران محترم گروه های معارف می رساند برخی ازکافی نت ها و همچنین عده ای افراد سودجو با راه اندازی صفحات مجازی؛ ازدانشجویان جهت گذراندن درس های مجازی مطالبه وجه می نمایند و اقدام به جمع آوری سئوالات و انتشار پاسخ آنها می نمایند.

  از سوی دیگر، دانشجویان بدون رعایت ملاحظات امنیتی اطلاعات هویتی خودرا در اختیار این افراد سودجو و فرصت طلب قرار می دهند که ممکن است پیامدهای خطرناکی برای این دست دانشجویان داشته باشد.

  نظر به این که مطابق آیین نامه انظباطی وآموزشی دانشگاهها این اقدامات تخلف محسوب شده، لازم است ازسوی استادان محترم به دانشجویان گرامی این تذکر داده شود که از هرگونه ارتباط با این افراد و مجموعه ها خودداری نمایند.

  همچنین به دانشجویان اعلام شود: در صورتی که در هر زمان (حتی بعد از درج نمره درس در کارنامه تحصیلی) تخلف دانشجو یا ارتباط وی با این مجموعه ها اثبات شود ضمن ابطال گواهی نامه های مربوط، دانشجو به معاونت آموزشی دانشگاه و کمیته انضباطی معرفی می گردد که مجازات هایی چون درج نمره ۰/۲۵در کارنامه ،محرومیت و منع موقت از تحصیل و سایرمحرومیتها را درپی خواهد داشت.

  پیشاپیش از مساعدت و همکاری اساتید بزرگوار سپاسگذاریم.

  معاونت آموزشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها


تازه ترین اخبار

fapjunk.com