•  285
   1398/11/30 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل: بسیج با فرهنگ‌سازی به نبرد مشکلات رفته است
  فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: حل ریشه‌ای مشکلات با فرهنگ‌سازی امکان‌پذیر بوده و بسیج و سپاه با اهدای شهدایی مانند سردار سلیمانی نشان داد که در حال فرهنگ‌سازی است.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل،‌ جلیل بابازاده در جشنواره استانی جهادگران بسیجی اظهار کرد: حل ریشه‌ای مشکلات با فرهنگ‌سازی امکان‌پذیر است. همان‌طور که امام خمینی(ره) فرمود، فرهنگ صحیح ملت‌ها را می‌سازد. بسیج و سپاه با اهدای شهدایی مانند سردار سلیمانی نشان داد که در حال فرهنگ‌سازی بوده و سردار سلیمانی با اعتقاد راسخ به ولایت‌فقیه همواره مردم را تکریم می‌کرد و در شرایط سخت در کنار آنها بود و این یک فرهنگ است.

  وی که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل سخنرانی می‌کرد افزود: ما مردان قهرمان زیادی داریم که به آنها میدان داده نمی‌شود؛ اما هرجا وظیفه‌ای به آنها محول شده سربلند بیرون آمده‌اند. افرادی که در اردوها و فعالیت‌های جهادی شرکت می‌کنند و مسئولیت دارند نمونه‌ای از این افراد هستند.

  فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد:‌ دانشگاه نباید در حاشیه باشد و می‌تواند به کمک بسیج دانشجویی و با برنامه‌هایی مثل اردوها و فعالیت‌های جهادی وارد متن جامعه شود.

  بابا‌زاده خاطرنشان کرد: برای بسیجی خستگی معنی ندارد و به گفته مقام معظم رهبری باید آتش به اختیار باشد. مفهوم آتش به اختیار از زمان جنگ گرفته شده در آن زمان وقتی‌که در یک نبرد نابرابر با دشمن قرار می‌گرفتیم به نیروها این اختیار داده می‌شد تا به موقعیت خود از مهمات استفاده کنند. وقتی از یک شهر چند جوان احساس مسئولیت می‌کنند و خودجوش برای رفع محرومیت‌ها این شهر دست به کار می‌شوند همان مفهوم آتش به اختیار اتفاق می‌افتد.


تازه ترین اخبار

fapjunk.com