•  233
   1398/11/29 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل: جشنواره جهادگران بسیج دانشجویی حرکتی عالمانه و باتدبیر است
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل برگزاری جشنواره جهادگران بسیج دانشجویی را حرکتی عالمانه و باتدبیر دانست که در راستای فرمایش‌های مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب است.

   به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، اسحاق رسولی در اختتامیه جشنواره جهادگران بسیجی استان اردبیل که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، گفت: وفاداری به امام راحل و ادامه راه شهدا ویژگی مشترک افرادی است که در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند.

  انجام ۵ طرح عمرانی در مناطق محروم اردبیل

  وی افزود: بسیج دانشجویی واحد اردبیل هم خالصانه و منطقی برنامه‌ریزی کرد و تلاش‌های بسیاری را برای هرچه بهتر برگزارشدن این اردوها انجام داد و در نهایت توانست پنج طرح عمرانی را برای حاشیه‌نشینان محروم شهر اردبیل انجام دهد.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ادامه داد: در زمان و کشوری زندگی می‌کنیم که رهبری فرزانه و عالم دارد و با درایت خود انقلاب را با عظمت و با عزت نگه داشته است. رهبری که بر روی جنبش نرم‌افزاری، تحقیق و پژوهش تأکید داشته و برای رسیدن به اهداف آن برنامه‌ریزی مدونی انجام داده است.

  رسولی خاطرنشان کرد: این همه توجه به مسائل علمی که در ابتدای بیانیه گام دوم انقلاب هم بر آن تأکید شده در تاریخ ایران بی‌نظیر است. دشمنان ایران هم پیشرفت علمی کشور را خطر بسیار بزرگی برای خود می‌دانند و درصدد حذف متفکران و اندیشمندان هستند؛ اما به لطف قدرت بازدارندگی ایران که از توان علمی به دست آمده است، اقدام به مقابله‌ای علنی با ما نمی‌کنند.

  وی افزود: امیدوارم در سنگر دانشگاه و با تفکر انقلابی و با روحیه بسیجی، دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

   

   

   

   


   

تازه ترین اخبار

fapjunk.com